Sitemap (8.x-2.1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Front page
ug: باش بەت

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار
