Sitemap (8.x-2.2) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Syndicate
el: Για ανεξάρτητη κυκλοφορία

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: Sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: Show description
el: Εμφάνιση περιγραφής

en: Administer vocabularies and terms
el: Διαχείριση λεξιλογίων και όρων

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Menu description
el: Περιγραφή μενού
