Sitemap (8.x-2.2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Syndicate
ka: სინდიკატი

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Plugins
ka: ჩანართები

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი
