Sitemap (8.x-2.2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Syndicate
km: ប្រមូល​​ផ្តុំ

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​

en: Administer vocabularies and terms
km: គ្រប់​គ្រង​វាក្យសព្ទ និង​ពាក្យ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
