Sitemap (8.x-2.2) - en to nl translation catalogue (46 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Message
nl: Bericht

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Feed URL
nl: Feed-URL

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: CSS settings
nl: CSS instellingen

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Enabled plugins
nl: Ingeschakelde plugins

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Syndicate
nl: Syndicatie

en: Front page of %sn
nl: Voorpagina van %sn

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Menu name
nl: Menunaam

en: Plugin settings
nl: Instellingen voor plug-in

en: Term depth
nl: Term diepte

en: Vocabulary description
nl: Woordenlijstbeschrijving

en: Enable RSS
nl: RSS inschakelen

en: Show description
nl: Beschrijving tonen

en: Show count
nl: Aantal tonen

en: Provider name
nl: Naam provider

en: Menu depth
nl: Menudiepte

en: Administer vocabularies and terms
nl: Woordenlijsten en termen beheren

en: Term link
nl: Term-link

en: RSS link
nl: RSS-link

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Show disabled
nl: Uitgeschakelde tonen

en: CSS Settings
nl: CSS-instellingen

en: Menu description
nl: Menubeschrijving

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID

en: Display a sitemap.
nl: Een sitemap weergeven.

en: View published sitemap
nl: Gepubliceerde sitemap bekijken

en: Sitemap settings
nl: Sitemap instellingen

en: Sitemap message
nl: Sitemap-bericht

en: RSS depth
nl: RSS diepte

en: documentation page
nl: documentatiepagina

en: Number of levels to display
nl: Aantal te tonen niveaus

en: This maximum number includes the initial level.
nl: Dit maximum is inclusief het intitiële niveau.

en: Administer menus and menu links
nl: Menu's en menulinks beheren
