Sitemap (8.x-2.3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Syndicate
af: Sindikaat
