Sitemap (8.x-2.3) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Feed URL
bo: ས་བོན་（Feed）ཡི་ཤག་གནས།

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Syndicate
bo: མཉམ་བཟོ

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང

en: Administer vocabularies and terms
bo: སྤྱི་མིང་དང་བྱེ་བྲག་མིང་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
