Sitemap (8.x-2.3) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Front page
bs: Naslovna stranica
