Sitemap (8.x-2.3) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Message
fi: Viesti

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Feed URL
fi: Syötteen verkko-osoite

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: CSS settings
fi: CSS asetukset

en: Front page
fi: Etusivu

en: Syndicate
fi: Syötteet

en: Plugins
fi: Liitännäiset

en: Sitemap
fi: Sivukartta

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: Plugin settings
fi: Lisäosan asetukset

en: Show description
fi: Näytä kuvaus

en: Administer vocabularies and terms
fi: Ylläpidä luokitteluja ja sanastoja

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Menu description
fi: Valikon kuvaus
