Sitemap (8.x-2.3) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Message
it: Messaggio

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: Path
it: Percorso

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Page Title
it: Titolo della pagina

en: Front page
it: Prima pagina

en: Syndicate
it: Scambia informazioni

en: Plugins
it: Plugin

en: Menu name
it: Nome del menu

en: Plugin settings
it: Impostazioni plugin

en: Show description
it: Mostra la descrizione

en: Provider name
it: Nome del provider

en: Administer vocabularies and terms
it: Amministra vocabolari e termini

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: Menu description
it: Descrizione menu

en: Plugin ID
it: ID del plugin
