Sitemap (8.x-2.3) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Syndicate
jv: Sindikasi

en: Menu name
jv: Jeneng menu

en: Administer vocabularies and terms
jv: Ngelola vokabulari lan tetembungan

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
