Sitemap (8.x-2.3) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Front page
kk: Басты бет

en: Syndicate
kk: Синдикат

en: Menu name
kk: Мәзір атауы

en: Administer vocabularies and terms
kk: Әкімшінің сөздіктер мен терминдер
