Sitemap (8.x-2.3) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: CSS settings
lv: CSS iestatījumi

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Syndicate
lv: Sindikāts

en: Front page of %sn
lv: %sn sākumlapa

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Plugin settings
lv: Spraudņa iestatījumi

en: Provider name
lv: Pakalpojuma sniedzēja nosaukums

en: Administer vocabularies and terms
lv: Administrēt vārdnīcas un terminus

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Administer menus and menu links
lv: Pārvaldīt izvēlnes un izvēlņu saites
