Sitemap (8.x-2.3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ
