Sitemap (8.x-2.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Message
bn: বার্তা

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Front page
bn: শুরুর পাতা

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
