Sitemap (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Syndicate
eu: Sindikatu

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa

en: Menu name
eu: Menu izena

en: Show description
eu: Deskribapena ikusi

en: Administer vocabularies and terms
eu: Hiztegi eta terminoak kudeatu
