Sitemap Status (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Location
is: Staðsetning

en: Details
is: Nánar

en: About
is: Um

en: Path prefix
is: Forskeyti slóða
