Sitemap Status (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Location
ug: ئورنى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: About
ug: ھەققىدە
