Sitemap Status (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Unknown
be: Невядомы

en: Continue
be: Працягнуць

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Details
be: Падрабязна

en: About
be: Аб

en: Path prefix
be: Прэфікс маршрута

en: Trigger
be: Трыгер
