Sitemap Status (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra

en: Location
eo: Loko

en: Details
eo: Detaloj

en: Path prefix
eo: Vojprefikso

en: Trigger
eo: Ekagilo

en: Elements
eo: Elementoj
