Sitemap Status (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: מצב

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Continue
he: להמשיך

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Location
he: מיקום

en: Details
he: פרטים

en: Accepted
he: התקבלו

en: Unauthorized
he: לא מורשה

en: About
he: אודות

en: Path prefix
he: קידומת הנתיב

en: Trigger
he: גורם מפעיל
