Sitemap Status (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Continue
hr: Nastavi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Location
hr: Lokacija

en: OK
hr: U redu

en: Details
hr: Detalji

en: About
hr: Opis

en: Path prefix
hr: Prefiks putanje

en: Trigger
hr: Okidač
