Sitemap Status (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Path prefix
hy: Հղման նախածանց
