Sitemap Status (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Continue
ml: തുടരുക

en: OK
ml: ശരി

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Path prefix
ml: മര്‍ഗ്ഗ-പൂര്‍വ്വപ്രത്യയം
