Sitemap Status (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Continue
uk: Продовжити

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Location
uk: Місце розташування

en: OK
uk: Гаразд

en: Details
uk: Подробиці

en: Accepted
uk: Прийняте

en: Switching Protocols
uk: Протоколи перемикання

en: No Content
uk: Зміст відсутній

en: Moved Permanently
uk: Переміщено остаточно

en: See Other
uk: Подивитися інші

en: Not Modified
uk: Не модифіковано

en: Bad Request
uk: Неправильний запит

en: Unauthorized
uk: Не дозволено

en: Payment Required
uk: Вимагається оплата

en: Forbidden
uk: Заборонено

en: Not Found
uk: Не виявлено

en: Method Not Allowed
uk: Цей метод заборонено

en: Not Acceptable
uk: Недопустимо

en: Proxy Authentication Required
uk: Вимагається авторизація проксі-сервера

en: Request Time-out
uk: Час вичерпано

en: Conflict
uk: Конфлікт

en: Gone
uk: Відійшов

en: Length Required
uk: Вимагається розмір

en: Precondition Failed
uk: Попередня умова не виконана

en: Request Entity Too Large
uk: Запит надто великий

en: Request-URI Too Large
uk: Запитаний URI надто великий

en: Internal Server Error
uk: Внутрішня помилка сервера

en: Not Implemented
uk: Не реалізовано

en: Bad Gateway
uk: Неправильна вказано шлюз

en: Service Unavailable
uk: Служба недоступна

en: Gateway Time-out
uk: Вийшов час запиту на шлюз

en: About
uk: Про модуль

en: Path prefix
uk: Префікс шляху

en: Locations
uk: Місця розташування

en: Trigger
uk: Тригер

en: Elements
uk: Елементи
