Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Continue
bg: Продължи

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Location
bg: Местоположение

en: Details
bg: Детайли

en: Accepted
bg: Приети

en: Path prefix
bg: Префикс за път

en: Trigger
bg: Тригер
