Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Continue
bs: Nastavi

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Location
bs: Lokacija

en: Details
bs: Detalji

en: Trigger
bs: Okidač
