Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Continue
cy: Parhau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu

en: Location
cy: Lleoliad

en: Details
cy: Manylion

en: Path prefix
cy: Llwybr rhagddodi

en: Trigger
cy: Sbardun
