Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Status
es: Estado

en: Daily
es: Diariamente

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Unknown
es: Desconocido

en: Continue
es: Continuar

en: Created
es: Creado

en: Custom
es: Personalizado

en: Location
es: Ubicación

en: Details
es: Detalles

en: Cache
es: Caché

en: Accepted
es: Aceptado

en: Unauthorized
es: No autorizado

en: Forbidden
es: Prohibido

en: Conflict
es: Conflicto

en: Internal Server Error
es: Error interno del servidor

en: About
es: Acerca de

en: Path prefix
es: Prefijo de la ruta

en: Locations
es: Ubicaciones

en: Trigger
es: Disparador

en: Elements
es: Elementos
