Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Continue
fi: Jatka

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Location
fi: Sijainti

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Conflict
fi: Ristiriita

en: Internal Server Error
fi: Sisäinen palvelinvirhe

en: About
fi: Tietoja

en: Path prefix
fi: Polun etuliite

en: Trigger
fi: Tilanne

en: Elements
fi: Elementit
