Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Details
ka: დეტალები

en: Cache
ka: ქეში
