Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Location
kk: Орналасуы

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Path prefix
kk: Префикс жолы

en: Trigger
kk: Триггер
