Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох
