Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: About
my: အကြောင်း
