Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Continue
ro: Continuare

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Location
ro: Locația

en: Details
ro: Detalii

en: Accepted
ro: Admis

en: Unauthorized
ro: Neautorizat

en: Internal Server Error
ro: Eroare internă a serverului

en: About
ro: Despre

en: Path prefix
ro: Prefix de cale

en: Trigger
ro: Declanşator

en: Elements
ro: Elemente
