Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Continue
ru: Продолжить

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Location
ru: Место

en: Details
ru: Подробности

en: Cache
ru: Кэш

en: Accepted
ru: Принятые

en: Unauthorized
ru: Неавторизованный

en: Forbidden
ru: Запрещено

en: Conflict
ru: Конфликт

en: Internal Server Error
ru: Внутренняя ошибка сервера

en: About
ru: Информация

en: Path prefix
ru: Префикс пути

en: Locations
ru: Места

en: Trigger
ru: Триггер

en: Elements
ru: Элементы

en: Sitemap status
ru: Статус карты сайта
