Sitemap Status (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Continue
tr: Devam et

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Location
tr: Konum

en: OK
tr: Tamam

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Cache
tr: Önbellek

en: Accepted
tr: Kabul edilmiş

en: Unauthorized
tr: Yetkisiz

en: Internal Server Error
tr: İç Sunucu Hatası

en: About
tr: Hakkında

en: Path prefix
tr: Yol öneki

en: Locations
tr: Konumlar

en: Trigger
tr: Tetikleyici

en: Elements
tr: Öğeler
