Sitemap Status (1.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Unknown
da: Ukendt

en: Continue
da: Fortsæt

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Location
da: Lokation

en: Details
da: Detaljer

en: Process
da: Behandl

en: Accepted
da: Accepteret

en: Unauthorized
da: Uautoriseret

en: Conflict
da: Konflikt

en: Internal Server Error
da: Intern server-fejl

en: About
da: Om

en: Path prefix
da: Stipræfiks

en: Locations
da: Lokationer

en: Elements
da: Elementer
