Sitemap Status (1.0.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
