Sitemap Status (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Continue
fa: ادامه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Custom
fa: سفارشی

en: Location
fa: مکان

en: OK
fa: موافقت

en: Details
fa: جزئیات

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: Process
fa: پردازش

en: About
fa: درباره

en: Path prefix
fa: پیشوند مسیر

en: Elements
fa: عنصرها
