Sitemap Status (1.0.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Unknown
ja: 不明

en: Continue
ja: 継続

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Location
ja: 場所

en: Details
ja: 詳細

en: Cache
ja: キャッシュ

en: Process
ja: 処理

en: Accepted
ja: 承認済み

en: Unauthorized
ja: 未承認

en: Forbidden
ja: 禁止された

en: Conflict
ja: 競合

en: Internal Server Error
ja: 内部サーバーエラー

en: About
ja: アバウト

en: Path prefix
ja: パス接頭語

en: Locations
ja: 場所

en: Elements
ja: 要素
