Sitemap Status (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Continue
km: បន្ត

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Location
km: ទីតាំង

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: About
km: អំពី

en: Path prefix
km: បុព្វបទ​ផ្លូវ
