Sitemap Status (1.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Location
mr: स्थळ
