Sitemap Status (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Unknown
sv: Okänd

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Location
sv: Plats

en: Details
sv: Detaljer

en: Process
sv: Behandla

en: Unauthorized
sv: Ej auktoriserad

en: Forbidden
sv: Otillåten

en: Internal Server Error
sv: Internt serverfel

en: About
sv: Om

en: Path prefix
sv: Sökvägsprefix

en: Locations
sv: Platser
