Sitemap Status (1.0.0-alpha5) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Details
th: รายละเอียด

en: Forbidden
th: ไม่อนุญาต

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Path prefix
th: อักษรนำของพาธ
