Sitemap Status (1.0.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Location
bn: অবস্থান

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: About
bn: সম্পর্কে
