Sitemap Status (1.0.0-alpha5) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: OK
el: ΟΚ

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Process
el: Επεξεργασία

en: Unauthorized
el: Μη εξουσιοδοτημένο

en: Internal Server Error
el: Εσωτερικό σφάλμα εξυπηρετητή

en: About
el: Περί

en: Path prefix
el: Πρόθεμα διαδρομής
