Sitemap Status (1.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Continue
gl: Continuar

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Location
gl: Localización

en: OK
gl: Aceptar

en: Details
gl: Detalles

en: Cache
gl: Caché

en: About
gl: Información

en: Path prefix
gl: Prefixo da ruta

en: Locations
gl: Ubicacións
