Sitemap Status (1.0.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Location
gu: સ્થાન

en: Details
gu: વિગતો

en: Cache
gu: સંગ્રહ

en: Process
gu: પ્રક્રિયા

en: Accepted
gu: સ્વીકારેલા

en: About
gu: વિશે
