Sitemap Status (1.0.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Continue
hu: Folytatás

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Location
hu: Helyszín

en: Details
hu: Részletek

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Process
hu: Folyamat

en: Accepted
hu: Elfogadott

en: Unauthorized
hu: Jogosulatlan

en: Forbidden
hu: Tiltott

en: Conflict
hu: Ütközés

en: Internal Server Error
hu: Belső szerverhiba

en: Service Unavailable
hu: A szolgáltatás nem elérhető

en: About
hu: Leírás

en: Path prefix
hu: Útvonal előtagja

en: Locations
hu: Helyszínek

en: Elements
hu: Elemek
